Čertova krabička

vlajka s červeným klínem a bílou hvězdou UprostředDomů

Podobné téma:
vlajka s červeným klínem a bíl..
hovězí guláš podle pohlreicha ..
Externí:
barcelona vlajka
lucemburská vlajka samolepky
recept divoka kachna na červen..
Vlajka Lucemburská
vlajka ČR
autíčko s červeným srdcem
černá vlajka seriál
zásnubní prsten s červeným zir..
vlajka yamaha
strom s červenými bobulemi

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Prodám Škoda Felicia pick up Fun

Pro inspiraci:
organizační struktura firmy vzor strom
Aktuálně Kauza Čapí hnízdo
Lyžařské Dámské palcové rukavice
stroj na pečené brambory
vtipná přání k svátku pro muže lukáše
plazmový televizor panasonic a jaký se..
Prodej bytů v Přerově na Komenského ul.
ceny lanovky Skalnaté pleso Lomnický š..
střední škola průmyslová,hotelová a zd..
Slevoking Wellness pobyty pro dva Rako..
Marmelád z červené řepy a jablek
Second hand Textil house Ostrava
Metodika hlášení požáru
praktický lékař Brno MUDr Musilová Hor..
malířský stojan brno a soupravy na mal..
@bazoš.cz inzerce pro každého zeměděls..
AC DC bunda
AC Sparta Praha Diskuzní fórum
jaroslav pospíšil, zástupce českého sv..
Soupis a mapa zaniklých osad v Čechách..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Filipínská vlajka – Wikipedie
Poprvé byla ušita místní obyvatelkou Marcalou de Agonicillou. Poslední změna vlajky byla v roce 1998.Poprvé byla ušita místní obyvatelkou Marcalou de Agonicillou. Poslední změna vlajky byla v roce 1998.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Filip%C3%ADnsk%C3%A1_vl ..

Irácká vlajka – Wikipedie
Vlajka Iráku má podle vzoru egyptské trikolóry tři vodorovné pruhy v barvách červené, bílé a černé. V prostředním, bílém pruhu je zelený arabský nápis All?hu Akbar („Bůh je veliký“).Vlajka Iráku má podle vzoru egyptské trikolóry tři vodorovné pruhy v barvách červené, bílé a černé. V prostředním, bílém pruhu je zelený arabský nápis All?hu Akbar („Bůh je veliký“).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Ir%C3%A1ck%C3%A1_vlajka

Mosambická vlajka – Wikipedie
Vlajka navazuje na vlajku Fronty za osvobození Mosambiku (Frelimo) ze 60. let (oficiální byla od roku 1974).Vlajka navazuje na vlajku Fronty za osvobození Mosambiku (Frelimo) ze 60. let (oficiální byla od roku 1974).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Mosambick%C3%A1_vlajka

Syrská vlajka – Wikipedie
Do roku 1844 byly vlajky Osmanské říše tvořeny červeným listem s bílým půlměsícem a bílou osmicípou hvězdou. Známa je i varianta se třemi půlměsíci (nejsou obrázky).Do roku 1844 byly vlajky Osmanské říše tvořeny červeným listem s bílým půlměsícem a bílou osmicípou hvězdou. Známa je i varianta se třemi půlměsíci (nejsou obrázky).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Syrsk%C3%A1_vlajka

Vlajka Filipíny
Filipínská státní vlajka je tvořena modrým a červeným vodorovným pruhem s rovnostranným žerďovým klínem bílé barvy. Uprostřed klínu je vyobrazeno zlaté slunce s osmi paprsky va tvaru meče.Filipínská státní vlajka je tvořena modrým a červeným vodorovným pruhem s rovnostranným žerďovým klínem bílé barvy. Uprostřed klínu je vyobrazeno zlaté slunce s osmi paprsky va tvaru meče.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vlajky.yin.cz/f/filipiny

Vlajky, Prapory A Jejich Používání - PDF Free Download
Služební vlajka Vlajky, Prapory A Jejich PoužíváníSlužební vlajka Vlajky, Prapory A Jejich Používání
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/vlajky-prapory-a-jejich-pouivani.html

Klín - Howling Pixel
Vlajka byla přijata 10. července 1973. Autorem designu vlajky byl Dr. Hervis Bain.Vlajka byla přijata 10. července 1973. Autorem designu vlajky byl Dr. Hervis Bain.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

howlingpixel.com/i-cs/Kl%C3%ADn

Příběh červenobílé vlajky s modrým klínem – 21stoleti.cz
I řada cizinců uznává, že česká vlajka ve své jednoduchosti patří mezi nejpovedenější na světě. Přitom nechybělo málo a na pražských vládních úřadech či na utkáních českých sportovců mohla vlát vlajka třeba se čtyřmi hvězdami nebo s...I řada cizinců uznává, že česká vlajka ve své jednoduchosti patří mezi nejpovedenější na světě. Přitom nechybělo málo a na pražských vládních úřadech či na utkáních českých sportovců mohla vlát vlajka třeba se čtyřmi hvězdami nebo s...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

21stoleti.cz/2017/09/28/pribeh-cervenobile-vl ..

Filipínská vlajka – Multimediaexpo.cz
Poprvé byla ušita místní obyvatelkou Marcalou de Agonicillou. Vlajka se tvarem a rozvržením hodně podobá vlajce České republiky, jen barvy jsou jinak poskládané.Poprvé byla ušita místní obyvatelkou Marcalou de Agonicillou. Vlajka se tvarem a rozvržením hodně podobá vlajce České republiky, jen barvy jsou jinak poskládané.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

multimediaexpo.cz/mmecz/index.php/Filip%C3%AD ..

Blog – Státní vlajky
Vlajka Červeného kříže je známá po celém světě – jedná se o červený kříž na bílém podkladě. Tato vlajka vznikla z vlajky Švýcarska, jen má opačně barevnou kombinaci.Vlajka Červeného kříže je známá po celém světě – jedná se o červený kříž na bílém podkladě. Tato vlajka vznikla z vlajky Švýcarska, jen má opačně barevnou kombinaci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

statnivlajky.cz/blog


Vlajka Vanuatu – Wikipedie
Vlajka Vanuatu je tvořena dvěma vodorovnými pruhy, horním červeným a dolním zeleným. U žerdi je umístěn černý trojúhelníkový klín, jehož ramena jsou žlutě a černě lemovaná.Vlajka Vanuatu je tvořena dvěma vodorovnými pruhy, horním červeným a dolním zeleným. U žerdi je umístěn černý trojúhelníkový klín, jehož ramena jsou žlutě a černě lemovaná.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Vlajka_Vanuatu

Egyptská vlajka – Wikipedie
V drápech drží panel s textem AL-Gumhuríja MISR AL-Arabíja (Egyptská arabská republika).V drápech drží panel s textem AL-Gumhuríja MISR AL-Arabíja (Egyptská arabská republika).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Egyptsk%C3%A1_vlajka

Vlajka Zimbabwe – Wikipedie
Vlajka Zimbabwe byla přijata 18. dubna 1980. Tvoří ji sedm stejně širokých horizontálních pruhů, v barvách: zelené, žluté, červené, černé a znovu červené, žluté a zelené.Vlajka Zimbabwe byla přijata 18. dubna 1980. Tvoří ji sedm stejně širokých horizontálních pruhů, v barvách: zelené, žluté, červené, černé a znovu červené, žluté a zelené.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Vlajka_Zimbabwe

Vlajka Východní Timor
Uprostřed černého klínu je umístěna bílá pěticípá hvězda.Uprostřed černého klínu je umístěna bílá pěticípá hvězda.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vlajky.yin.cz/v/vychodni-timor

Vlajka United Islands visí i na Hradě - Idnes.cz
Festival United Islands Of Prague vyvěsil svou trojbarevnou vlajku na Pražském hradě i na Magistrátu. Stvrdil tak význam, který v letošní sezóně akce má.Festival United Islands Of Prague vyvěsil svou trojbarevnou vlajku na Pražském hradě i na Magistrátu. Stvrdil tak význam, který v letošní sezóně akce má.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/kultura/hudba/vlajka-united-islands- ..

Moravská vlajka – Základní informace
V modrém gotickém trojhranném štítu je symetricky rozkřídlená, žluto-červeně šachovaná, heraldicky vpravo hledící orlice, se žlutou královskou třícípou korunkou, žlutou zbrojí (zobák a pařáty) a s červeným jazykem.V modrém gotickém trojhranném štítu je symetricky rozkřídlená, žluto-červeně šachovaná, heraldicky vpravo hledící orlice, se žlutou královskou třícípou korunkou, žlutou zbrojí (zobák a pařáty) a s červeným jazykem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vlajka.moravy.eu

V125
stínkami a otevřenou branou, uprostřed níž je zlatý zemský glóbus.“. Kvádrová hradební zeď se čtyřmi stínkami je symbolem kraje jako jednotného celku, byť se jedná o území různorodé (jednotlivé kvádry), vytvořené ze čtyř regionů (Polabí...stínkami a otevřenou branou, uprostřed níž je zlatý zemský glóbus.“. Kvádrová hradební zeď se čtyřmi stínkami je symbolem kraje jako jednotného celku, byť se jedná o území různorodé (jednotlivé kvádry), vytvořené ze čtyř regionů (Polabí...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vexilologie.cz/cvs/vexilologie/vexie125.pdf

Vlajky Evropy, obrázky a informace | MapaEvropy.eu
Vlajky Evropy včetně jejich základního popisu a dalších cenných informací. K dispozici ke stažení a online zvlášť i jako kompletní souhrnný přehled.Vlajky Evropy včetně jejich základního popisu a dalších cenných informací. K dispozici ke stažení a online zvlášť i jako kompletní souhrnný přehled.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mapaevropy.eu/vlajky-evropy

Vyvěšování státních vlajek | Czech K & G - Váš výrobce vlajek a...
Jelikož je státní vlajka jeden ze státních symbolů je nezbytné, aby jí byla projevována úcta. Nejzákladnějším projevem úcty je správné vyvěšení. Nevyvěšujeme jen státní vlajky, ale např.Jelikož je státní vlajka jeden ze státních symbolů je nezbytné, aby jí byla projevována úcta. Nejzákladnějším projevem úcty je správné vyvěšení. Nevyvěšujeme jen státní vlajky, ale např.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

czechkg.cz/jak-spravne-vyvesovat-statni-vlajky

Vývoj naší státní vlajky - Historicky Kaleidoskop - Historicky...
Legendy se pojí nejen se vznikem českého znaku, ale i praporu. Tu o svatováclavské korouhvi zpracoval Alois Jirásek a zařadil do svých Starých pověstí českých. Legendy se pojí nejen se vznikem českého znaku, ale i praporu. Tu o svatováclavské korouhvi zpracoval Alois Jirásek a zařadil do svých Starých pověstí českých.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

historickykaleidoskop.cz/zajimavosti/vyvoj-na ..

Počet záznamů:20

vlajka s červeným klínem a bílou hvězdou Uprostřed
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0001:27:52